Zaznacz stronę

Ładowarka burtowa LOCUST 904

Strona główna » Ładowarki » Ładowarki burtowe LOCUST » Ładowarka burtowa LOCUST 904
Ładowarka burtowa Locust, to  ładowarka produkcji słowackiej firmy. Ładowarka  jest bezpośrednim następcą ładowarki UNC, produkowanej w Słowacji od wielu lat. Ładowarka ma sterowanie burtowe o bardzo dobrej zwrotności i wydajności pracy.

Specyfikacja techniczna :

  L 904/ L 904 SPEED +
Wysokość ładowarki 2080 mm
Długość ładowarki z łyżką 3545 mm
Szerokość ładowarki z łyżką 1880 mm
Masa własna 3396 kg
Nominalna ładowność 900 kg
Obciążenie wywracające 1800 kg
Wysokość podnoszenia (do sworznia łyżki) 3320 mm
Wydajność pompy 70 l/min.
Siła zrywająca 26,8 kN
Siła pociągowa (L904 / L904 Speed+) 32 / 38,5 kN
Siła podnoszenia 18,9 kN
Maksymalna prędkość  (L904) 15 km/h
Maksymalna prędkość (L904 Speed +) 9.5 – 19 km/h
Objętość łyżki 0,48 m3
Model silnika PERKINS 404J – E22T
Moc silnika 45 kW
Moment obrotowy 222 kN/1400 obr/min.
Liczba cylindrów 4
Pojemność zbiornika paliwa 62 l
Typ napędu hydrostatyczny
Poziomowanie łyżki hydrauliczne
Hałas 101 dB
Rozmiar opon 12-16,5

 

Możliwość doposażenia ładowarki w osprzęt:

  • Łyżki 4w1 , widły do palet
  • Wiertnice do ziemi
  • Pługi do śniegu, równiarki
  • Koparki łańcuchowe
  • Glebogryzarki separacyjne DB
  • Chwytak do obornika belek słomy, drewna
  • inne osprzęty dostępne na www.osprzet.info.pl

ZUŻYCIE PALIWA JEST ZNACZNIE NIŻSZE

Ze względu na cechy konstrukcyjne średnie zużycie paliwa miniładowarek Locust jest znacznie niższe niż w przypadku innych ładowarek o sterowaniu burtowym. Średnie szacowane zużycie paliwa, w zależności od modelu, wynosi od 4,17 do 5,96 l/h.

NIEZWYKŁA WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA

Wysokość podnoszenia na zawiasie wynosi od 3250 do 3300 mm, czyli średnio o 13% więcej niż w miniładowarkach tej samej klasy innych producentów. Dzięki temu z łatwością załadujesz każdą ciężarówkę, nawet z wysokimi burtami.

UNIKALNA PRZEKŁADNIA ZĘBATA

Unikalna przekładnia zębata jest bardziej niezawodna, trwalsza, nie wymaga konserwacji, charakteryzuje się zwiększoną wydajnością i pozwala na wyższe prędkości.

RAMA MINIŁADOWARKI WYKONANA JEST ZE STALI O GRUBOŚCI 10 MM

Grubość stali, z której wykonane są wszystkie miniładowarki Locust, wynosi 10 mm, jest to unikalny wskaźnik:

  • korpus ładowarki jest mocniejszy;
  • grubość korpusu zwiększa masę maszyny przy zachowaniu gabarytów, a co za tym idzie zapewnia większą stabilność podczas pracy z ładunkami.

MAKSYMALNIE NIEZAWODNE SILNIKI WYSOKOPRĘŻNE

Miniładowarki Locust wyposażone są w najtrwalsze i najbardziej niezawodne silniki Perkins (Anglia) i Kubota (Japonia), które produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcji i kontroli jakości oraz charakteryzują się niską wrażliwością na jakość paliwa. Znacząco zwiększa to ich trwałość i pozwala zachować sprawność nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

WYSOKIEJ JAKOŚCI POMPY HYDRAULICZNE

Pompy hydrauliczne REXROTH dzięki swojej wysokiej wydajności zapewniają niezrównaną wydajność układu hydraulicznego, zapewniając jednocześnie stabilny przepływ hydrauliczny od 78 do 110 l/min.

MOCNE SILNIKI PODRÓŻNE

Zastosowanie w konstrukcji miniładowarki wydajnych hydraulicznych silników tłokowych promieniowych REXROTH MCR 5 wynika z uzyskania efektu zmniejszonego nagrzewania oleju hydraulicznego, co znacznie wydłuża maksymalny czas ciągłej pracy przy maksymalnym obciążeniu.

DOSKONAŁY DOSTĘP SERWISOWY

Chłodnica układu chłodzenia silnika odchyla się, zapewniając doskonały dostęp serwisowy w celu konserwacji silnika. Kabina miniładowarek Locust odchyla się maksymalnie do przodu, zapewniając maksymalny dostęp do podzespołów i podzespołów.

STEROWANIE JOYSTICKAMI HYDRAULICZNYMI TYPU „H”

Hydrauliczne joysticki sterujące typu „H” służą do wspólnego sterowania. Wygodne umieszczenie dodatkowych przycisków bezpośrednio na joystickach pozwala operatorowi na maksymalnie efektywną pracę. Hydrauliczne sterowanie joystickiem pozwala poruszać się i pracować płynniej i dokładniej.

PANEL STEROWANIA TECHNOLOGICZNEGO

Miniładowarki Locust są maksymalnie zaawansowane technologicznie, a wygodny panel z przyciskami kontaktowymi i wyświetlaczem LCD pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami miniładowarki w czasie rzeczywistym. Przyciskowy wyłącznik zapłonu umożliwia bezkluczykowe uruchomienie silnika.

WYGODNA I PRZESTRONNA KABINA

Wygodna, przestronna i zaawansowana technologicznie kabina miniładowarek Locust zapewnia widoczność we wszystkich kierunkach 280°! Wygodny, regulowany fotel i standardowy system ogrzewania zapewniają doskonały komfort operatora. Dzięki cechom konstrukcyjnym widoczność zapewniana przez kabinę jest o 15% wyższa niż u konkurencji.

Zamów kontakt i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Zamów kontakt i skorzystaj ze specjalnej oferty. Ustal dogodny dla siebie czas, a my do Ciebie zadzwonimy!