Zaznacz stronę

Ładowarka burtowa LOCUST 1004

Strona główna » Ładowarki » Ładowarki burtowe LOCUST » Ładowarka burtowa LOCUST 1004
Ładowarka burtowa Locust, to  ładowarka produkcji słowackiej firmy. Ładowarka  jest bezpośrednim następcą ładowarki UNC, produkowanej w Słowacji od wielu lat. Ładowarka ma sterowanie burtowe o bardzo dobrej zwrotności i wydajności pracy.

Specyfikacja techniczna :

  L 1004 / L 1004 SPEED +
Wysokość ładowarki 2080 mm
Długość ładowarki z łyżką 3545 mm
Szerokość ładowarki z łyżką 1880 mm
Masa własna 3600 kg
Nominalna ładowność 1000 kg
Obciążenie wywracające 2000 kg
Wysokość podnoszenia (do sworznia łyżki) 3320 mm
Wydajność pompy 108 l/min.
Siła zrywająca 26,8 kN
Siła pociągowa (L1004 / L1004 Speed+) 32 / 38,5 kN
Siła podnoszenia 18,9 kN
Maksymalna prędkość  (L1004) 15 km/h
Maksymalna prędkość (L1004 Speed +) 9.5 – 19 km/h
Objętość łyżki 0,48 m3
Model silnika PERKINS 904J – E28T
Moc silnika 55,4 kW
Moment obrotowy 300 kN/1600 obr/min.
Liczba cylindrów 4
Pojemność zbiornika paliwa 62 l
Typ napędu hydrostatyczny
Poziomowanie łyżki hydrauliczne
Hałas 100 dB
Rozmiar opon 12-16,5

Możliwość doposażenia ładowarki w osprzęt:

  • Łyżki 4w1 , widły do palet
  • Wiertnice do ziemi
  • Pługi do śniegu, równiarki
  • Koparki łańcuchowe
  • Glebogryzarki separacyjne DB
  • Chwytak do obornika belek słomy, drewna
  • inne osprzęty dostępne na www.osprzet.info.pl

ZUŻYCIE PALIWA JEST ZNACZNIE NIŻSZE

Ze względu na cechy konstrukcyjne średnie zużycie paliwa miniładowarek Locust jest znacznie niższe niż w przypadku innych ładowarek o sterowaniu burtowym. Średnie szacunkowe zużycie paliwa modelu L1004 wynosi 5,55 l/h.

 

 

 

 

 

NIEZWYKŁA WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA

Wysokość podnoszenia na zawiasie wynosi 3320 mm, czyli średnio o 15% więcej niż w miniładowarkach tej samej klasy innych producentów. Dzięki temu z łatwością załadujesz każdą ciężarówkę, nawet z wysokimi burtami

 

 

 

 

 

UNIKALNA PRZEKŁADNIA BIEGÓW

Bardziej niezawodny, trwalszy, nie wymaga konserwacji, charakteryzuje się zwiększoną wydajnością i pozwala na wyższe prędkości.

 

 

 

 

 

 

RAMA MINIŁADOWARKI WYKONANA JEST ZE STALI O GRUBOŚCI 10 MM

Grubość stali, z której wykonane są wszystkie miniładowarki Locust, wynosi 10 mm, jest to unikalny wskaźnik: – korpus ładowarki jest mocniejszy; – grubość korpusu zwiększa masę maszyny przy zachowaniu gabarytów, a co za tym idzie zapewnia większą stabilność podczas pracy z ładunkami.

 

 

 

 

 

MAKSYMALNIE NIEZAWODNY SILNIK WYSOKOPRĘŻNY

Miniładowarki Locust wyposażone są w najtrwalsze i najbardziej niezawodne silniki europejskiej firmy Perkins (Anglia), które produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcji i kontroli jakości oraz charakteryzują się niską wrażliwością na jakość paliwa. Znacząco zwiększa to ich trwałość i pozwala zachować sprawność nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

 

 

 

 

MOCNE I NIEZAWODNE POMPY HYDRAULICZNE

Wysoce wydajna tandemowa pompa osiowo-tłokowa REXROTH A21VG45, osiowa pompa tłokowa Rexroth A10VO45 i pompa zębata REXROTH AZPN-11-016 zapewniają niezrównaną wydajność hydrauliczną, zapewniając również stabilny przepływ hydrauliczny na poziomie 108 l/min.

 

 

 

 

 

MOCNE SILNIKI PODRÓŻNE

Zastosowanie w konstrukcji miniładowarki wydajnych hydraulicznych silników tłokowych promieniowych REXROTH MCR 5 wynika z uzyskania efektu zmniejszonego nagrzewania oleju hydraulicznego, co znacznie wydłuża maksymalny czas ciągłej pracy przy maksymalnym obciążeniu.

 

 

 

 

 

DOSKONAŁY DOSTĘP SERWISOWY

Chłodnica układu chłodzenia silnika odchyla się, zapewniając doskonały dostęp serwisowy w celu konserwacji silnika. Kabina miniładowarek Locust odchyla się maksymalnie do przodu, zapewniając maksymalny dostęp do podzespołów i podzespołów. Otwarte są także wgłębienia z tyłu, co sprawia, że ​​serwisowanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

 

 

 

 

 

STEROWANIE JOYSTICKAMI HYDRAULICZNYMI TYPU „H”

Hydrauliczne joysticki sterujące typu „H” służą do wspólnego sterowania. Wygodne umieszczenie dodatkowych przycisków bezpośrednio na joystickach pozwala operatorowi na maksymalnie efektywną pracę. Hydrauliczne sterowanie joystickiem pozwala poruszać się i pracować płynniej i dokładniej.

 

 

 

 

 

PANEL STEROWANIA TECHNOLOGICZNEGO

Miniładowarki Locust są maksymalnie zaawansowane technologicznie, a wygodny panel z przyciskami kontaktowymi i wyświetlaczem LCD pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami miniładowarki w czasie rzeczywistym.

 

 

 

 

 

WYGODNA I PRZESTRONNA KABINAWygodna, przestronna i zaawansowana technologicznie kabina miniładowarek Locust zapewnia widoczność we wszystkich kierunkach 280°! Wygodny, regulowany fotel i standardowy system ogrzewania zapewniają doskonały komfort operatora. Dzięki cechom konstrukcyjnym widoczność zapewniana przez kabinę jest o 20% wyższa niż u konkurencji.

 

 

 

 

STANDARDOWA PŁYTA PODSTAWOWA BOBTACH

Najpopularniejsza na świecie standardowa płyta siedziska Bobtach zapewnia kompatybilność z szeroką gamą osprzętu.

 

 

 

 

 

 

 

SYSTEM SAMOPOZIOMOWANIA OSPRZĘTU

W podstawowym wyposażeniu maszyn znajduje się automatyczny system samopoziomowania urządzeń dźwigowych, pozwalający na dokładniejsze operacje załadunku.

 

 

 

 

 

 

ZESTAW PODRÓŻNY W WYPOSAŻENIU PODSTAWOWYM

Wszystkie miniładowarki Locust są standardowo wyposażone we wszystko, co potrzebne do poruszania się po drogach publicznych: kierunkowskazy, światła stopu, światła migające i podświetlaną tablicę rejestracyjną.

 

 

 

 

 

 

 

LUSTERKA BOCZNE MOCOWANE DO RAMY ŁADOWNIKA

Lusterka boczne zamontowane są na ramie ładowarki, a nie na wysięgniku, jak ma to miejsce w przypadku niektórych miniładowarek innych producentów, co pozwala zachować doskonałą widoczność obszaru pracy podczas jazdy ładowarki Locust, nawet przy podniesionym wysięgniku .

 

 

 

 

 

 

WYDŁUŻONY OKRES GWARANCJI

Producent ładowarek burtowych Locust, WAY Industries (Słowacja), jest tak pewny jakości produkowanych przez siebie maszyn, że udziela podstawowej gwarancji na 24 miesiące lub 1800 godzin pracy!

Zamów kontakt i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Zamów kontakt i skorzystaj ze specjalnej oferty. Ustal dogodny dla siebie czas, a my do Ciebie zadzwonimy!